Katusepesu teenus koosneb järgmistest etappidest

1

Objekti ülevaatamine koos kliendiga ja hinnapakkumise koostamine

2

Katusepinna põhjalik puhastus tööstusliku survepesuriga

3

Katuse seisukorra hindamine ja vajadusel katkiste kivide vahetamine

4

Samblatõrje pealekandmine

5

Lõppviimistlus – fassaadi loputamine ja samblajääkide koristus majaümbrusest

Peale sambla ja mustuse eemaldamist näeb katus välja kui uus.

Kivikatused vajavad puhastamist keskmiselt iga 5 aasta järel. Regulaarselt hooldatud katus säilib kauem ja on ka silmale märgatavalt ilusam vaadata.

Sammaldunud katusepind kannatab pideva niiskuse all, niiskus võib tungida läbi pragude katusekatte alla ja hakata hallitama või mädanema. Jäätudes vesi paisub ja tagajärjeks on katkine katusekate või struktuur. Sammal ja niiskus on veel omakorda suureks lisakoormuseks, mis rõhub tervet maja. 1m3 vett ja niisket sammalt = 1 tonn lisaraskust.

Tööks kasutame sobiva võimsusega professionaalseid survepesureid, mis eemaldavad katusepinnalt kõik üleliigse, kahjustamata seejuures katusepinda.

Lisaks pesule töötleme katust erinevate kaitseainetega, et hoida katus kauem puhta ja tervena.

Meie kliendid räägivad

Meeskond tegi oma tööd väga professionaalselt, meeldiv ja asjalik suhtlemine. On vähe ettevõtteid, mis pakuvad soodsa hinnaga kvaliteetset teenust. Julgen ka teistele soovitada, aitäh!
Kristel Tiidrus, Nõmme
Oli väga meeldiv koostööd teha. Põhjusteks meeldiv suhtlemine, tähtaegadest täpne kinnipidamine, töö kvaliteet ja mõistlikud hinnad.
Henn Saar, Laagri
Tellisin 230 m2 katuse puhastamise ja poisid tegid head tööd, kõik jättis väga professionaalse mulje ja sammal kadus jäägitult!
Ain Ehasalu, Tabasalu

Helista
Kirjuta
Saada hinnapäring