Meie 5 etapiline teenus tagab kvaliteetse tulemuse

1

Objekti ülevaatamine koos kliendiga ja hinnapakkumise koostamine

2

Ettevalmistustööd ja detailide kinni katmine (Peenrad jms) katmine

3

Fassaadi puhastusaine pealekandmine

4

Fassaadi põhjalik puhastus tööstusliku survepesuriga

5

Fassaadi töötlemine kaitseainega

Fassaadi töötlemine kaitseainega

Ajaga muutub fassadi pind väliste mõjurite tõttu poorseks. Krohvitud fassaad hakkab oma ilmet kaotama juba 4 aastaga. Fassaadil kasvavad vetika-ja samblajuured lõhuvad fassaadi külmumis ning sulamise protsessil. Hoidmaks ära mikroorganismide poolt tekitatud kahjustused fassaadil, peseme fassaadi professionaalsete puhastusvahenditega ja töötleme fassaadi kaitseainega IMPERGUARD – vett, niiskust ja tolmu hülgav aine, mis tungib efektiivselt töödeldava pinna sisse ja takistab samblajuurte teket ning mille mõju kestab aastaid. Kaitseaine laseb pindadel hingata ning on lõhnatu ja nähtamatu. Imperguard on  UV-kiirguse-ja külmakindel.

Töötlust korratakse keskmiselt 5-8 aasta tagant. Töö sisaldab fassaadi puhastust, lõppkoristust maja ümbruses.

Imperguard on keskkonnasõbralik kaitseaine.

Meie kliendid räägivad

Meeskond tegi oma tööd väga professionaalselt, meeldiv ja asjalik suhtlemine. On vähe ettevõtteid, mis pakuvad soodsa hinnaga kvaliteetset teenust. Julgen ka teistele soovitada, aitäh!
Kristel Tiidrus, Nõmme
Oli väga meeldiv koostööd teha. Põhjusteks meeldiv suhtlemine, tähtaegadest täpne kinnipidamine, töö kvaliteet ja mõistlikud hinnad.
Henn Saar, Laagri
Tellisin 230 m2 katuse puhastamise ja poisid tegid head tööd, kõik jättis väga professionaalse mulje ja sammal kadus jäägitult!
Ain Ehasalu, Tabasalu
Helista
Kirjuta
Saada hinnapäring