Meie 5 etapiline teenus tagab kvaliteetse tulemuse

1

Objekti ülevaatamine koos kliendiga ja hinnapakkumise koostamine

2

Katusepinna põhjalik värvimiseelne puhastus survepesuritega

3

Katuse seisukorra hindamine ja vajadusel parandustööde teostamine (katkiste katusekivide vahetamine, mõrade hermetiseerimine jms)

4

Ettevalmistustööd ja detailide kinni katmine (katuseaknad, korstnad, antennid, rennid) katmine maalrikilede ja teipidega

5

Katuse värvimine kõrgsurve värvipritsiga (vastavalt katusetüübile)

Miks on katuse värvimine oluline?

Kivikatuse värvimine

Ajaga muutub katusekivide pind väliste mõjurite tõttu poorseks ja sellise katuse kaitsmiseks on parim valik uue värvikihiga katmine. Elastne katusevärv täidab poorsed kohad ja mikropraod ning muudab katusepinna taas siledaks, kaitstuks ja kenaks. Katus puhastatakse põhjalikult survepesuriga pestes ja seejärel töödeldakse samblatõrjeainega, mis aitab lõplikult hävitada samblaeosed katusepinnal. Seejärel kantakse katusele 2 kihti värvi spetsiaalselt selleks ette nähtud kõrgsurve-värvipritsidega, mis tagab kogu pinna ühtlase kaetuse kaitsva värvikihiga. Kivikatuseid värvime ISONIT professionaalse kivikatusevärviga, mis on põhjamaade enim kasutatud kivikatusevärv. ISONIT värvidega värvitud katus vajab järgmist värvimist ca 15 aasta pärast. Katuse värvimine on kivikatusele parim hooldus.

Töö sisaldab ka vihmaveerennide puhastust, lõppkoristust maja ümbruses ja katkiste katusekivide vahetust.

Kõigile kivikatuste värvimistöödele anname 5-aastase garantii!

Saada hinnapäring

Plekk-katuse värvimine

Uued tsingitud pinnad

Plekk-katuse materjalina laialt levinud tsingitud plekk vajab värvimist kahel põhjusel. Esiteks vajab kaitset õhuke tsingikiht, mis hakkab meid ümbritseva keskkonna mõjude toimel (heitgaasid, soolad, sademed) sööbima ja teiseks näeb värvitud katus esteetiliselt kenam välja kui värvimata. Uus tsinkplekk-katus on soovitatav värvida hiljemalt paari aasta möödudes paigaldusest. Esmalt pestakse pind puhtaks tsingisooladest ja muust mustusest kõrgsurvepesuriga. Kui katus on kuiv, katame selle korrosioonivastase kruntvärviga. Kui krunt on täielikult kuivanud, kanname katusele kaks kihti pealisvärvi, milleks kasutame Eskaro plekk-katusevärvi. Värvimiseks kasutame professionaalset kõrgsurvepritsi Graco Ultramax.

Varasemalt värvitud katused

Varasemalt värvitud alküüd-või akrülaatvärvidega pinnad peseme puhtaks spetsiaalse plekk-katuse puhastusvahendiga ning kõrgsurvepesuriga. Teeme suurema ja lahtise värvi eemalduse, ammoniaagipesu, roostes kohti töötleme terasharjadega. Puhastatud pinnad värvime korrosioonivastase kruntvärviga. Enne pinnavärviga värvimist laseme kruntvärvil täielikult kuivada. Värvimiseks kasutame tõhusat kõrgsurvepritsi.

Kõigile plekk-katuste värvimistöödele kehtib 3-aastane garantii!

 

Saada hinnapäring

Eterniit- ja bituumenkatuste värvimine

Eterniitkatused

Survepesuga on väga edukalt võimalik puhastada vanad eterniitkatused mustusest ja samblast. Eterniit muutub uuesti ilusaks ja valgeks ning ei purune ega mõrane pesemise käigus.

Katuse paremaks säilimiseks on soovitatav eterniitkatus ka uuesti üle värvida. Värvimiseks kasutame Tikkurila RUBBER katusevärvi mis jätab katusele elastse kummitaolise kihi, mis kaitseb katust väliste mõjude eest. Katusele värvitakse kaks korda, et anda katusele maksimaalne kaitsevõime.

Bituumenkatused

Bituumenkatuste eripäraks on see, et neid tuleb puhastada ettevaatlikult. Seda tüüpi katust ei ole soovitatav pesta tugeva survepesuga kuna see peseb maha katuse pealmise kaitsekihi ja võib katust vigastada. Bituumenkatuseid harjame mehaaniliselt, töötleme samblatõrje vahendiga ja vajadusel teostame õrna pesu. Antud meetod hävitab seente ja vetikade eosed ning muud organismid mis katusematerjali lõhuvad. Kui katus on oma hea väljanäegemise kaotanud, on seda võimalik taastada värvimisega. Värvimiseks nagu ka eterniitkatuse puhul kasutame Tikkurila RUBBER katusevärvi, mis jätab katusele elastse kummitaolise kihi, mis kaitseb väliste mõjude eest. Katusele värvitakse kaks korda, et anda maksimaalne kaitsevõime.

Värvimiseks kasutame professionaalset kõrgsurvepritsi.

Saada hinnapäring

Meie kliendid räägivad

Meeskond tegi oma tööd väga professionaalselt, meeldiv ja asjalik suhtlemine. On vähe ettevõtteid, mis pakuvad soodsa hinnaga kvaliteetset teenust. Julgen ka teistele soovitada, aitäh!
Kristel Tiidrus, Nõmme
Oli väga meeldiv koostööd teha. Põhjusteks meeldiv suhtlemine, tähtaegadest täpne kinnipidamine, töö kvaliteet ja mõistlikud hinnad.
Henn Saar, Laagri
Tellisin 230 m2 katuse puhastamise ja poisid tegid head tööd, kõik jättis väga professionaalse mulje ja sammal kadus jäägitult!
Ain Ehasalu, Tabasalu
Helista
Kirjuta
Saada hinnapäring