Tõhus grafiti eemaldamine aluspinda kahjustamata

Grafiti on avalikus ruumis kahjuks sage probleem. Soovimatu kritseldus või joonistus rikub hetkega hoone, bussiootepaviljoni või muu objekti.

Õnneks saab õigete meetoditega tõhusalt grafitit eemaldada. Grafiti on võimalik maha pesta ka õrnematelt pindadelt nagu klaas ning krohvitud fassaadid.

Grafiti eemaldamiseks kasutame kuuma vee survepesu ning keskkonnasõbralikku GRAFFIGUARD 2030 vahendit. Toode on tõhus ja samal ajal biolagunev, lahendab kiirelt probleemi ja taastab sinu hoone või muu soditud objekti esteetilise väljanägemise.

Fassaadi ja teiste pindade töötlemine grafiti vastase kaitseainega

Kui grafitid ja kritseldused seinal on sageli esinev probleem, siis soovitame pindasid ennetavalt töödelda grafiti vastase kaitseainega.

Kaitseainega on võimalik töödelda fassaadi, kivi ja betooni.

Pärast kaitseainega töötlust ei imendu grafiti nii sügavale pinna pooridesse ning seinad, uksed ja muud pinnad saab puhtaks lihtsama vaevaga.

Grafiti eemalduse tellimine

Pakume abi grafiti eemaldamisel kõikidelt pindadelt – puit, betoon, krohv, looduskivi, klaas jne.

Kutsu meid kohale, vaatame objekti üle.

Väiksemate tööde puhul ei ole veevõtukoha olemasolu vajalik.

Saada hinnapäring

Meie kliendid räägivad

Meeskond tegi oma tööd väga professionaalselt, meeldiv ja asjalik suhtlemine. On vähe ettevõtteid, mis pakuvad soodsa hinnaga kvaliteetset teenust. Julgen ka teistele soovitada, aitäh!
Kristel Tiidrus, Nõmme
Oli väga meeldiv koostööd teha. Põhjusteks meeldiv suhtlemine, tähtaegadest täpne kinnipidamine, töö kvaliteet ja mõistlikud hinnad.
Henn Saar, Laagri
Tellisin 230 m2 katuse puhastamise ja poisid tegid head tööd, kõik jättis väga professionaalse mulje ja sammal kadus jäägitult!
Ain Ehasalu, Tabasalu
Saada hinnapäring