Kuuma vee survepesu

Survepesu kuuma veega eemaldab hoonete fassaadidelt, betoonpindadelt ja sillutistelt olmemustuse ja sambla. Kuuma vee survepesu võimaldab eemaldada ka graffiti maja seinalt.

Kuuma veega survepesu üheks eeliseks on, et see ei kahjusta hoone ja kivi pinda. Survepesu saab seega kasutada ka pindadel, mis on kemikaalide suhtes tundlikud, näiteks nagu looduskivid.

Kuum vesi aitab pesta keerulisi pindasid efektiivselt ja hästi. Lisaks mustusele hävitab kuum vesi ka kõik samblaeosed kivilt ja betoonilt.

Eripesu koos kaitsetöötlusega

Tugevalt määrdunud pinnad vajavad lisaks survepesule ka spetsiaalse vahendi kasutamist. Eripesu võimaldab pinnalt eemaldada ka tugevama mustuse. Siia alla käib näiteks graffiti eemaldus ja nätsu eemaldamine pindadelt. Pärast põhjalikku pesu teeme kivist ja betoonist pindadele kaitsetöötluse.

Kaitsetöötlus lisab kivipinnale kaitsva efekti, mis on:

  • vett ja mustust hülgav
  • vedeliku- ja õlikindel
  • UV-kaitsega
  • hingav

Töötlus kaitseainega suurendab kivi- ja betoonpinna grafitikindlust. Töödeldud pind ei muuda töötluse käigus värvi. Kaitseaine toime betoonil kestab keskmiselt 5-10 aastat.

Sõltuvalt pinnast ja materjalist kasutame kaitsetöötluseks kas IMPERGUARD või PROTECT GUARD vahendit. Mõlemad on keskkonnasõbralikud ained ja ei kujuta ohtu ümbritsevale pinnasele ega taimestikule.

Kuuma vee survepesu tellimine

Soovid tellida kuuma vee survepesu? Helista meile julgelt või võta meiega ühendust siinsamas lehel. Pakume kivi- ja betoonpindade põhjalikku puhastust, eripesu ja kaitsetöötlust nii eramajadele, korteriühistutele kui ka ettevõtetele.

Tuleme kohale ja teostame töid üle Eesti. Töö sisaldab ka lõppkoristust maja ümbruses.

Küsi meilt pakkumist.

Saada hinnapäring

Meie kliendid räägivad

Meeskond tegi oma tööd väga professionaalselt, meeldiv ja asjalik suhtlemine. On vähe ettevõtteid, mis pakuvad soodsa hinnaga kvaliteetset teenust. Julgen ka teistele soovitada, aitäh!
Kristel Tiidrus, Nõmme
Oli väga meeldiv koostööd teha. Põhjusteks meeldiv suhtlemine, tähtaegadest täpne kinnipidamine, töö kvaliteet ja mõistlikud hinnad.
Henn Saar, Laagri
Tellisin 230 m2 katuse puhastamise ja poisid tegid head tööd, kõik jättis väga professionaalse mulje ja sammal kadus jäägitult!
Ain Ehasalu, Tabasalu
Saada hinnapäring