Betoonpindade survepesu

Betoonpindade pesu teostame kuuma vee survepesuriga, mis teeb puhtaks ka suuremad pinnad nagu näiteks kortermaja seinad, eramaja fassaadid, betoonist piirdeaiad, sillapostid jne.

Betooni toonimine

Pakume ka betoonpindade toonimist. Betoonpindade toonimine aitab betooni väljanägemist elavdada ja betoonile uue värvivarjundi anda.

Toonida saab nii uusi kui ka vanu betoonpindasid. Tooni katvust ja läbipaistvust on võimalik valida vastavalt soovitud tulemusele.

Betooni võib toonida täielikult katva tooniga, mis annab pinnale konkreetse väljanägemise.

Kui on soov on säilitada betoonpinna loomulik välimus, saab valida läbikumava tooni, mida on saadaval erineva katvusega. Läbikumav toon ühtlustab betooni pinda ja aitab seda paremini keskkonda sobitada.

Betooni toonimiseks kasutame vahendit PROTECT GUARD COLOR, mis lisaks betooni värskendamisele pakub lisakaitset ilmastiku ja määrdumise eest.

Betooni kaitsetöötlus

Sarnaselt teistele kivimaterjalidele saab betooni teatud meetoditega ilmastikule ja mikroorganismidele vastupidavamaks töödelda. Betoonpindade kaitsetöötlemisel kasutame sõltuvalt objektist kas IMPERGUARD või PROTECT GUARD vahendit, mis mõlemad pakuvad betoonile tõhusat kaitset.

Kaitseainega töödeldud betoon on:

  • ühtlasema väljanägemisega
  • külmakindel
  • mustust tõrjuv
  • vetikaid hülgav
  • lihtsasti puhastatav
  • UV- ja ilmastikukindel

PROTECT GUARD lisab betoonile ka täiendava graffiti kaitse. Kaitsevahend jääb betooni peal silmale nähtamatuks ja laseb materjalil hingata.

Ohutu looduskivide puhastus

Lisaks betoonile ja tööstuslikele kivipindadele puhastame looduslikke kivimaterjale.

Looduskivide puhastamine, sealhulgas graniidist ja maakivist sillutise ning vundamendi ja tugimüüride pesu juures on eriti oluline, et puhastamise käigus ei kahjustataks looduskivi õrna pealispinda.

Pakume tõhusat looduskivide pesu, mille käigus kasutame vaid loodussõbralikke ja ohutuid meetodeid, mis ei riku sinu hoovi ega looduskivide pinda.

Betoonist aia pesu ja kiviaedade puhastus

Kuuma vee survepesuriga on võimalik efektiivselt teostada ka betoonist või muust materjalist aia pesu.

Sageli on piirdeaiad kõrvuti heki ja haljastusega. Aia pesemine kuuma vee survepesuriga ei kujuta ohtu taimedele.

Betooni pesu tellimine

Kui soovid tellida betooni pesu, siis helista meile julgelt või võta meiega ühendust siinsamas. Pakume betoonpindade puhastust nii eramajadele, korteriühistutele kui ka ettevõtetele, kellel on betoonist pinnad, mida on vaja puhtaks teha.

Tuleme kohale ja teostame töid üle Eesti.

Küsi meilt pakkumist.

Saada hinnapäring

Meie kliendid räägivad

Meeskond tegi oma tööd väga professionaalselt, meeldiv ja asjalik suhtlemine. On vähe ettevõtteid, mis pakuvad soodsa hinnaga kvaliteetset teenust. Julgen ka teistele soovitada, aitäh!
Kristel Tiidrus, Nõmme
Oli väga meeldiv koostööd teha. Põhjusteks meeldiv suhtlemine, tähtaegadest täpne kinnipidamine, töö kvaliteet ja mõistlikud hinnad.
Henn Saar, Laagri
Tellisin 230 m2 katuse puhastamise ja poisid tegid head tööd, kõik jättis väga professionaalse mulje ja sammal kadus jäägitult!
Ain Ehasalu, Tabasalu
Saada hinnapäring