Võta meiega ühendust

Rene Sieberk

Müügiesindaja
+372 55 509 476
rene@katusehooldus.ee

Rene on tõeline meister enda töös, kelle nägu läheb särama siis, kui ta saab inimesi aidata. Erisoovide lahendamine ei ole Rene jaoks probleem. Rene oskab märgata iga detaili. Tema käest saab alati häid nõuandeid erinevatel teemadel, alustades katuse pesust, värvimisest ja lõpetades fassaadide, aialippide ja vundamendi puhastamisega.

Sven Küünemäe

Töödejuhataja
+372 56 828 197
sven@katusehooldus.ee

Sven on just selline töödejuhataja nagu üks brigaadi juht olema peab. Sven hoiab mootori töökorras. Tema jaoks ei ole võimatuid olukordi ja ta teab, kuidas asjad tehtud saavad. Sven on suuteline lahendama ka kõik ettenägematud olukorrad, mis objektil ette tulla võivad. Tema eesmärk on, et kliendid oleksid rahul ja töö saaks tehtud laitmatult.

Siim Jõgi

Hooldusjuht
+372 53 329 176
siim@katusehooldus.ee

Siimule on katuste teema juba väikesest saati hingelähedane olnud. Kõige rohkem rõõmu valmistab Siimule see, kui ta näeb ühte õigesti värvitud ja korralikult hooldatud katust. Siim hoiab silma peal, et Clean Investment tööd ja teenused oleksid nii head, et ületaksid klientide ootuseid. Siimu jaoks on tähtis, et ka iga väiksema maja omaniku silmad säraks.

Saada hinnapäring