Saame sind aidata järgmiste teenustega:

Tänavakivide pesu

Ajaga tekib pindadele ja vahedesse sammal, mustus, hallitus ning kütuse, tosooli ja õliplekid. Viimaks võib näha juba kasvamas umbrohtu.  Külmumis-ning sulamisprotsessidel kahjustada saav pinnakate võib vajada lõpuks välja vahetamist, kui seda regulaarselt ei hooldata.

Peseme professionaalselt teie tänavakatte ning lisame samblatõrjevahendi, mis hävitab vetikate ning sambla eosed ja juured. Vajadusel ka liivatame. Pinnakate seisab kauem puhtana, mis annab teie kinnisvarale esteetilise väljanägemise.

Pakume ka kaitsetöötlust, millega muutub pind vett ning mustust hülgavaks. Kaitsetöötlus pikendab oluliselt tänavakatte eluiga.

Peseme survepesuga kõiki tänavate ja parklate pinnakatteid

Saada hinnapäring

Grafiti eemaldus ja grafiti vastane kaitsetöötlus

Teostame kvaliteetse ja kiire grafiti eemalduse erinevatelt pindadelt  ilma aluspinda kahjustamata. Selleks kasutame professionaalseid keskkonnasõbralikke biolagunevaid aineid ja kuuma veega pesemist. Väiksemate tööde puhul ei ole vajalik veevõtukoha olemasolu.

Lisaks puhastusele pakume ka grafiti vastast kaitseainet vastavalt töödeldavale pinnale. Kaitseainet kasutades ei imendu grafiti sügavale pooridesse ja pinnad saab puhastada lihtsama vaevaga.

Grafitit eemaldame kõikidelt pindadelt

Saada hinnapäring

Terrasside pesu ja värskendamine

Terrassipesuks kasutame spetsiaalseid keskkonnasõbralikke aineid firmalt Guard Industry.

GuardWash Express ainega pestes taastame puidu loomuliku tooni. Puit muutub pestes puhtaks ja värskeks seda rikkumata. Vajadusel ka õlitame.

Graniitterrassidel kasutame lõputöötluseks ainet ProtectGuard Wet Finish Premium, mis rikastab kivi oma tooni. Wet Finish Premium annab pinnale vett hülgava efekti, mis kaitseb edasise määrdumise ning kulumise eest. Wet Finish Premium ei tekita pindadele kilejat kihti, mis aja möödudes võib pinna koledaks muuta.

Terrassipesu sobib kõiki tüüpi terrassipindadele

Saada hinnapäring
Helista
Kirjuta
Saada hinnapäring