Tänavakivide puhastamine mustusest ja samblast

Tänavakivide puhastus on vaja ette võtta regulaarselt. Ajaga tekivad tänavakividele kütuse ja õliplekid ning tänavakivide vahele koguneb sammal, mustus ja umbrohi. Kui sillutise hooldamine edasi lükata, võib pinnakate külmumis- ja sulamisprotsesside tõttu veelgi kahjustuda, mis võib lõppeda sellega, et tänavakivi tuleb välja vahetada.

Aitame pesta puhtaks nii majaesise tänavakivi kui ka tänavate ja parklate pinnakatted. Vajadusel lisame samblatõrjevahendi, mis hävitab vetikate ning sambla eosed ja juured. Teostame tänavakividele kaitsetöötlust, et sillutis püsiks kauem puhas.

Loe lähemalt Saada hinnapäring

Grafiti eemaldamine ja kaitsetöötlus

Tõhus grafiti eemaldus on võimalik kõikidelt pindadelt. Grafiti eemaldamiseks kasutame keskkonnasõbralikke aineid ja kuuma vee pesu. Väiksemate tööde puhul ei ole veevõtukoha olemasolu vajalik.

Lisaks pakume grafiti vastast kaitsetöötlust, mis sobib kõikidele pindadele, sealhulgas kivile, betoonile ja krohvitud fassaadile. Kaitseainega töödeldud pinnad on paremini grafiti eest kaitstud. Grafiti ei imendu nii sügavale pooridesse ja soovimatu kritselduse saab eemaldada lihtsama vaevaga.

Loe lähemalt Saada hinnapäring

Terrasside pesu ja värskendamine

Pakume põhjalikku terrassipesu ja terrasside hooldust. Terrassipesu sobib kõikidele terrassipindadele.

Terrasside pesuks kasutame keskkonnasõbralikke vahendeid. GUARDWASH EXPRESS taastab tõhusalt puidust terrassi loomuliku tooni, samal ajal puidu pinda rikkumata. Terrassipesu tulemusena saab sinu terrass taas puhta ja värske ilme. Vajadusel õlitame terrassi.

Graniidist terrassidel kasutame lõputöötluseks PROTECTGUARD WET FINISH PREMIUMi, mis rikastab kivi naturaalset tooni ja annab graniidist aluspinnale vetthülgava efekti. Vahend kaitseb terrassi määrdumise ning kulumise eest. Toode ei tekita kivipinnale kilejat kihti, mis ajaga võib muutuda koledaks.

Saada hinnapäring
Saada hinnapäring