Meie 5 etapiline teenus tagab kvaliteetse tulemuse

1

Objekti ülevaatamine koos kliendiga ja hinnapakkumise koostamine

2

Katusepinna põhjalik puhastus survepesuritega enne töötlemist

3

Katuse seisukorra hindamine ja vajadusel parandustööde teostamine (katkiste katusekivide vahetamine, mõrade hermetiseerimine jms)

4

Ettevalmistustööd ja detailide kinni katmine (katuseaknad, korstnad, antennid, rennid) katmine maalrikilede ja teipidega

5

Katuse töötlemine kaitseainega kõrgsurvepritsiga (vastavalt katusetüübile)

Miks on katuse kaitsmine oluline?

Kivikatuse töötlemine kaitseainega

Ajaga muutub katusekivide pind väliste mõjurite tõttu poorseks ja sellise katuse kaitsmiseks on vajalik selle värvimine- ja/või töötlemine kaitseainega.

Puhastame katuse põhjalikult survepesuriga pestes ning seejärel kanname pinnale samblatõrjeaine. Kui pesu järel on jäänud katusele veel sambla mikroosakesi või juuri, siis samblatõrjevahend hävitab need lõplikult. Seejärel töödeldakse katust spetsiaalse kaitseainega. Kaitseaineks kasutame toodet IMPERGUARD – vett, niiskust ja tolmu hülgav aine, mis tungib efektiivselt töödeldava pinna sisse ja takistab samblajuurte teket ning mille mõju kestab aastaid. Kaitseaine laseb pindadel hingata ning on lõhnatu ja nähtamatu. Imperguard on  UV-kiirguse-ja külmakindel.

Töötlust korratakse keskmiselt 5-8 aasta tagant. Töö sisaldab ka vihmaveerennide puhastust, lõppkoristust maja ümbruses ja katkiste katusekivide vahetust.

Imperguard on keskkonnasõbralik kaitseaine.

 

Saada hinnapäring

Meie kliendid räägivad

Meeskond tegi oma tööd väga professionaalselt, meeldiv ja asjalik suhtlemine. On vähe ettevõtteid, mis pakuvad soodsa hinnaga kvaliteetset teenust. Julgen ka teistele soovitada, aitäh!
Kristel Tiidrus, Nõmme
Oli väga meeldiv koostööd teha. Põhjusteks meeldiv suhtlemine, tähtaegadest täpne kinnipidamine, töö kvaliteet ja mõistlikud hinnad.
Henn Saar, Laagri
Tellisin 230 m2 katuse puhastamise ja poisid tegid head tööd, kõik jättis väga professionaalse mulje ja sammal kadus jäägitult!
Ain Ehasalu, Tabasalu
Helista
Kirjuta
Saada hinnapäring