Bituumenkatuse hooldus ja pesu

Bituumenkatuse hooldus vajab teistsugust lähenemist ja õigeid töövõtteid, et bituumenist valmistatud materjali mitte kahjustada. Bituumenkatuste puhastamine eeldab tihti mitmekordset töötlust.

Esmalt puhastame sindelkatuse ja bituumenkatused mehaaniliselt, harjates katuselt lahti suurema sambla ja mustuse.

Pärast pesu kanname bituumeni pinnale või sindelkatusele samblatõrje, mis hävitab katusel olevad pisikesed sambla osakesed ja juured. Sõltuvalt katusest võib olla vaja samblatõrjet teha mitu korda. Samblatõrjevahendi toimimisaeg on mõned aastad.

Kui tegemist on väiksema suvemaja, kõrvalhoone või saunaga, siis on võimalik samblatõrjet ka ise teha, kasutades selleks näiteks GUARD CLEANER ALGEA & PROTECT vahendit.

Kui tihti peab bituumenkatuseid puhastama

Bituumenkatuste ja sindelkatuste väga oluline märksõna on õigeaegne hooldus, mida ei tasu edasi lükata. Pigem tuleb samblatõrje võtta ette juba ennetavalt, siis kui esimesed samblikujuured on end nähtavale ajanud.

Puhastades oma katust regulaarselt ja hoides katuse samblavaba, saad bituumenkatuse eluiga nähtavalt pikendada.

Keskmiselt tuleb bituumenkatuse hooldust korrata iga 2-5 aasta tagant.

Kui suur on bituumenkatuse hoolduse hind

Bituumenkatuse ja sindelkatuse hoolduse hind sõltub katuse seisukorrast ja vajadustest. Saada meile päring ja lisa kindlasti juurde ka maja asukoht, et saaksime sulle teha võimalikult täpse hinnapakkumise.

Katusepesu sisaldab ka vihmaveerennide puhastust ja lõppkoristust maja ümbruses.

Saada hinnapäring
Saada hinnapäring