Kuidas käib eterniitkatuse pesemine

Eterniitkatuse pesemise sagedus ja täpne töö käik sõltub sellest, kui vana katusega on tegemist ja mida täpsemalt on vaja teha. Kui katusele on juba tekkinud sammal, siis tuleb kindlasti ette võtta ka eterniitkatuse puhastamine samblast.

Eterniitkatuste probleemiks on ka aja jooksul sinna peale tekkiv tumehall kiht. Katuse pesuga on võimalik see kiht eemaldada ning pind uuesti puhtaks saada ja eterniitkatuse välimust oluliselt parandada.

Põhjalik eterniitkatuse pesu

Eterniitkatuste puhul kasutame pesuks professionaalseid survepesureid, mis eemaldavad katusepinnalt kõik üleliigse, kahjustamata seejuures eterniiditahvleid ja katusepinda. Sellele järgnevalt kanname katusepinnale samblatõrje, mis eemaldab veel viimased samblaeosed.

Katusepesu sisaldab ka vihmaveerennide puhastust ja lõppkoristust maja ümbruses.

Kui katusepind on kulunud, siis on võimalik eterniitkatus üle värvida. Spetsiaalselt eterniidile mõeldud värv annab väga hea tulemuse ja tagab sinu katusele pikaajalise kaitse.

Professionaalne katusehooldus aitab hoida sinu katuse puhta ja tervena.

Kui suur on eterniitkatuse pesu hind

Eterniitkatuse pesu hind sõltub katuse seisukorrast ja vajadustest. Saada meile päring ja lisa kindlasti juurde ka maja asukoht, et saaksime sulle teha võimalikult täpse hinnapakkumise.

Saada hinnapäring
Saada hinnapäring