Miks on rennide puhastamine oluline?

Vihmaveerennide puhastamine aitab ennetada neis tekkivaid ummistusi ning sellega kaasnevat rennide amortiseerumist. Hooldamata rennid ummistuvad ja neis kogunev vesi hakkab üle äärte voolama, tänu millele määrdub ja kahjustub maja fassaad. Halvimal juhul, kui vesi jäätub, muutuvad rennid ja torud nii raskeks, et selle raskuse all võib kannatada saada kogu katusekonstruktsioon. Samuti võivad järgi anda kinnitused ja rennid võivad alla kukkuda. Õnnetuste ärahoidmiseks peab vihmavee süsteemi regulaarselt puhastama. Hoides rennid ja torud puhtana, annad kaitse oma majale.

Puhastame teie vihmavee süsteemi professionaalselt ning kiiresti.

Soovi korral vaatame üle ka katuse üldise seisukorra ja anname nõu.

Meie kliendid räägivad

Meeskond tegi oma tööd väga professionaalselt, meeldiv ja asjalik suhtlemine. On vähe ettevõtteid, mis pakuvad soodsa hinnaga kvaliteetset teenust. Julgen ka teistele soovitada, aitäh!
Kristel Tiidrus, Nõmme
Oli väga meeldiv koostööd teha. Põhjusteks meeldiv suhtlemine, tähtaegadest täpne kinnipidamine, töö kvaliteet ja mõistlikud hinnad.
Henn Saar, Laagri
Tellisin 230 m2 katuse puhastamise ja poisid tegid head tööd, kõik jättis väga professionaalse mulje ja sammal kadus jäägitult!
Ain Ehasalu, Tabasalu
Helista
Kirjuta
Saada hinnapäring