Meie 6 etapiline teenus tagab kvaliteetse tulemuse

1

Objekti ülevaatamine koos kliendiga ja hinnapakkumise koostamine

2

Katusepinna põhjalik värvimiseelne puhastus survepesuritega

3

Katuse seisukorra hindamine ja vajadusel parandustööde teostamine (katkiste katusekivide vahetamine, mõrade hermetiseerimine jms)

4

Värvimist mitte vajavate detailide (katuseaknad, korstnad, antennid, rennid) katmine maalrikilede ja teipidega

5

Kruntvärvikihi peale kandmine (ainult plekk-katuse puhul)

6

Katuse värvimine kõrgsurve värvipritsiga (2 värvikihti).Värvipritsi kasutamine tagab värvikihi ühtlase jaotumise ja täielikult kaetud katusepinna.

Katused enne ja pärast värvimist

Kui peaks juhtuma, et leiate tööde teostamisel puudusi, siis lubame need viivitamatult kõrvaldada või maksame raha 100% tagasi.

Meie kliendid räägivad

Meeskond tegi oma tööd väga professionaalselt, meeldiv ja asjalik suhtlemine. On vähe ettevõtteid, mis pakuvad soodsa hinnaga kvaliteetset teenust. Julgen ka teistele soovitada, aitäh!

Kristel Tiidrus, Nõmme

Oli väga meeldiv koostööd teha. Põhjusteks meeldiv suhtlemine, tähtaegadest täpne kinnipidamine, töö kvaliteet ja mõistlikud hinnad.

Henn Saar, Laagri

Tellisin 230 m2 katuse puhastamise ja poisid tegid head tööd, kõik jättis väga professionaalse mulje ja sammal kadus jäägitult!

Ain Ehasalu, Tabasalu

Miks on katuse värvimine oluline?

Kivikatuse värvimine

Aastate jooksul koguneb kivikatuse pinnale sammal, mis tekitab katusekividesse mikrolõhesid.ja avab seeläbi tee niiskusele. Talvel katusekivi pooridesse ja pragudesse kogunenud niiskus jäätub, põhjustades katusekivide murenemist ning purunemist.

Hooldamata katus võib sattuda halba seisukorda juba lühikese aja jooksul. Õigel viisil kaitstud katus püsib kaua ilusana ja puhtana.

Värvimine taastab kivikatuse algupärase kaitse ja annab uue ning värske ilme. Tihti on värvimine sobilik ja ka majanduslikult vägagi mõistlik alternatiiv uue katuse paigaldamisele.

Värvimistöid teostame tööstusliku kõrgsurve värvipritsiga, et tagada ühtlane ja korralik pinna katmine värviga. Värvina kasutame peamiselt ISONIT ROOF COATINGut või ISONIT RUBBER COATINGut. Tegemist on vett ja mustust hülgava, professionaalse katusevärviga, mis muuhulgas on väga vastupidav UV-kiirgusele ja oma elastsuse tõttu ka erinevatele temperatuurikõikumistele.

Plekk-katuse värvimine

Plekk-katuse materjalina laialt levinud tsinkplekk vajab värvimist kahel põhjusel. Esiteks vajab kaitset õhuke tsingikiht, mis hakkab meid ümbritseva keskkonna mõjude toimel (heitgaasid, soolad, sademed) sööbima ja teiseks näeb värvitud katus esteetiliselt kenam välja kui värvimata. Uus tsinkplekk-katus on soovitatav värvida hiljemalt paari aasta möödudes paigaldusest.

Enne värvimise juurde asumist puhastame katuse korralikult mustusest, roostest ja vanast värvist. Katusepinna puhastamiseks kasutame võimsaid survepesureid ja Tikkurila spetsiaalseid puhastusvahendeid PANSSARIPESU või VIVACLEAN. Enne värvimist on veel vaja puhastada roostesed kohad.

Peale põhjaliku puhastust järgneb katuse kruntimine (1 kiht) ja värvimine (2 kihti). Plekk-katuste kruntimiseks kasutame Tikkurila metallikruntvärvi KORROSTOP PLUS ning lõplikuks värvimiseks Tikkurila alküüdvärvi PANSSARIMAALI

Eterniitkatuse värvimine

Survepesuga on väga edukalt võimalik puhastada vanad eterniitkatused mustusest ja samblast. Eterniit läheb uuesti ilusaks ja valgeks ning ei purune ega mõrane pesemise käigus.

Katuse paremaks säilimiseks on soovitatav eterniitkatus ka uuesti üle värvida. Katusevärv on paks ja kummitaoline elastne kiht, mis kaitseb katust väga hästi. Katust värvitakse kaks korda, parema tulemuse saamiseks kasutame kõrgsurve värvipritse.